Pár slov o nás

Naše firma RYJA OBOJKY byla založena před 20 lety paní Janou Ryškovou v Hluzově u Hranic na Moravě, kde naše výrobky vyrábíme doposud. Jsme rodinná společnost zabývající se výrobou a následným prodejem kožených a nylonových kynologických potřeb, zejména obojků, vodítek a výstavních vodítek. Je třeba zdůraznit, že vyrábíme pouze z kvalitní hovězí kůže od ověřeného českého dodavatele – koželužna Kumo s.r.o., Jablůnka a následná výroba probíhá kompletně ručně


Dá se říci, že naše obojky jsou všechny originály, jelikož jsou ručně zdobeny razničkami, což je téměř raritou na českém trhu a následně mořeny, lakovány, podšívány a kompletovány. Jakožto výrobce jsme schopni Vám vyrobit obojek na přání zákazníka - různé atypické šířky, délky, barvy i zajimavá zdobení. Na přání (za poplatek) je možno vyrazit i jméno Vašeho psa nebo telefonní číslo. (Ověřte si tuto možnost při výběru příslušného obojku na kartě zboží).

Dalším důležitým produktem jsou vodítka klasická i předváděcí, která vyrábíme jak z kulaté kůže, tak z nylonů různých šířek. Máme opravdu širokou barevnou škálu a různé typy provedení. Své zboží a další kynologické potřeby následně prodáváme na národních a mezinárodních výstavách, kde jsme neustále v kontaktu s českými i zahraničními chovateli, kteří nás stále inspirují k rozšíření sortimentu. Jelikož stále roste Váš zájem o naše výrobky, rozhodli jsme se Vám nabídnout možnost objednat si cokoliv i z pohodlí domova. Každopádně Vás rádi uvítáme i u našeho stánku, kde si můžete zboží prohlédnout nebo vyzkoušet.

Těšíme se na Vaše nápady a podněty!

E-shop provozuje:
Zuzana Ryšková
Hluzov 16, 753 68 Černotín, Česká republika
IČ: 67690467, Nejsem plátce DPH
Bankovní spojení: č.ú.: 107-7031730227/0100,

Zuzana Ryšková, správa e-shopu,
M: +420 776 654 400, email: info@ryjaobojky.cz